Najnowsze
wydarzenia online

Webinar – Nieznajomość prawa szkodzi e-commerce

27 kwietnia 2023 11:00

Przeglądaj
odcinki

Webinar – Nieznajomość prawa szkodzi e-commerce

27 kwietnia 2023
Słyszałeś coś o rozporządzeniu RODO i Dyrektywie Omnibus, ale nie wiesz, co te regulacje oznaczają w praktyce i czy rzeczywiście dotyczą Twojego e-biznesu?
Chcesz prowadzić swój e-commerce i działania marketingowe zgodnie z prawem, lecz na widok paragrafów dostajesz bólu głowy, bo przepisy nie są dla Ciebie wystarczająco zrozumiałe?
A może chcesz mieć pewność, że działania agencji marketingowej, z którą współpracujesz, nie narażą Twojego e-sklepu na kary?
Weź udział w naszym bezpłatnym webinarze  i dowiedz się dlaczego warto, by Twój sklep internetowy działał zgodnie z prawem.
obejrzyj

Google Analytics 4: Sprawdź czy Twoje narzędzie jest dobrze skonfigurowane

15 marca 2023

Za niewiele ponad 100 dni Google Analytics 4 stanie się jedynym narzędziem od Google, które służy do analityki internetowej. Chcesz mieć pewność, że Twoja usługa GA4 jest prawidłowo skonfigurowana i że nie zepsuje Ci statystyk?

Zobacz nagranie z webinaru, podczas którego Joanna Horoszko m.in.:

– poruszyła temat najczęściej popełnianych błędów, które obserwuje na kontach klientów, którzy sami próbują skonfigurować usługę GA4,

– opowiedziała dlaczego dane e-commerce nie chcą się zbierać,

– wyjaśniła dlaczego pomimo stworzenia list odbiorców w GA4 te listy pokazują na koncie Google Ads zera i nie można tych list użyć do reklam.

obejrzyj

Meta Business Suite: nie pozwól, by ktoś przejął Twoje konto reklamowe!

9 lutego 2023

Myślisz, że skoro masz włączone dwuetapowe uwierzytelnianie konta reklamowego, to jest już ono bezpieczne? Nic bardziej mylnego!

Zapraszamy Cię do obejrzenia nagrania z webinaru, z którego dowiesz się:

– jakie są najpopularniejsze metody włamań na konto reklamowe,

– jak odzyskać pieniądze po włamaniu,

– co zmieniło się po 3 stycznia w związku z wprowadzeniem nowych zasad użytkowania Ads Managera,

– jak zabezpieczyć swoje konto / swój Business Manager Suite.

obejrzyj

Jak pisać jeszcze lepsze teksty w 2023 roku?

12 stycznia 2023

Kończą się czasy contentowego bezkrólewia! Google dokładnie weryfikuje, czy teksty na stronach internetowych są przydatne, wartościowe i wyczerpujące temat. To coś nowego!

Chcesz tworzyć coraz lepsze treści na swoją witrynę, stronę sklepu czy bloga, które będą przyjazne dla odbiorcy? Zapraszamy Cię do obejrzenia nagrania z webinaru “Jak pisać jeszcze lepsze teksty w 2023 roku?”.

obejrzyj

Poznaj 5 funkcjonalności Google Analytics 4, dzięki którym polubisz to narzędzie

14 grudnia 2022
Do końca ery Universal Analytics zostało niewiele ponad 7 miesięcy. Czy wraz z przejściem na Google Analytics 4 czeka nas rewolucja w analitycznym świecie? I co tak naprawdę wyróżnia Google Analytics 4 na tle jego „starszej” wersji?
Podczas bezpłatnego webinaru postaramy się odczarować temat GA4 i przybliżyć Ci, czym dokładnie jest Google Analytics 4 i co możesz zyskać po jego wdrożeniu. Wszystko po to, by jeszcze sprawniej podejmować decyzje marketingowe oparte na danych.
obejrzyj

JavaScript w SEO – na co zwrócić szczególną uwagę?

20 października 2022
JavaScript to obecnie jeden z najpopularniejszych języków programowania na świecie. Jego stosowanie sprawia, że nasza witryna staje się bardziej dynamiczna i funkcjonalna dla użytkowników.
Choć Google przetwarza i indeksuje JavaScript od dawna, zdarza się, że jego roboty mają problemy z analizą stron stworzonych w oparciu o ten język. Przekłada się to na gorszą widoczność witryny w organicznych wynikach wyszukiwania. Jak temu zapobiec?
obejrzyj

Włącz wideo w działania Full Funnel w Facebook Ads! Poznaj dobre praktyki

6 września 2022
Strategia, jak ustawić, prowadzić i optymalizować reklamy wideo w dynamicznie zmieniającym się systemie Facebook Ads spędza sen z powiek niejednego marketera. Planowanie i wdrożenie skutecznej kampanii wideo może być jednak proste! Wystarczy, że w swoich działaniach wykorzystasz koncepcję lejka sprzedażowego.
Z webinaru dowiesz się, jak w pełni wykorzystać potencjał wideo marketingu i nie przepalać budżetu
obejrzyj

Newsletter
zasubskrybuj newsletter
I bądź na bieżąco!


Zgadzam się na otrzymywanie od czasu do czasu newslettera z ciekawymi marketingowymi newsami od firmy NetArch