588% wzrostu sprzedaży w jeden miesiąc, czyli jak podbić branżę dzięki Allegro Ads!

Sempai
21 grudnia, 2023
Przeczytasz w ~ 2 min.
drogeria okladka

Allegro Ads jest bez wątpienia cennym źródłem ruchu i przychodów, zarówno dla początkujących, jak i rozwiniętych reklamodawców. Ekosystem Allegro jest niesamowicie rozbudowany, co daje ogrom możliwości. 

Mamy sprawdzone sposoby, aby w Allegro oraz Allegro Ads przekuć działania zasięgowe/generyczne w najwyższe możliwe pozycje. Dzięki temu prowadzone przez nas Konta Sprzedawców zyskują bardzo dobre wyniki sprzedażowe nie tylko tu i teraz, ale także w perspektywie długoterminowej. 

baner cs drogeria 1

Branża beauty na Allegro jest bardzo dynamiczna i rozwija się w szybkim tempie. W 2023 roku kategoria “Uroda” była jedną z trzech najszybciej rosnących kategorii na Allegro, docierając do ponad 13 milionów użytkowników (źródło: Wiadomości Kosmetyczne https://www.wiadomoscikosmetyczne.pl/). Nic dziwnego – dla wielu Polaków zakupy=Allegro.

Największy polski marketplace oferuje szeroki wybór produktów drogeryjnych, począwszy od kosmetyków do makijażu, pielęgnacji twarzy i ciała, aż po środki do higieny osobistej, perfumy i akcesoria. Wśród sprzedawców w tej kategorii znajdują się zarówno duże, międzynarodowe marki, jak i małe, lokalne firmy. Konkurencja jest duża, dlatego sprzedawcy muszą włożyć wiele wysiłku, aby wyróżnić się wśród innych ofert i przyciągnąć klientów. Konkurencyjne ceny, szeroki wybór produktów, dobra obsługę klienta – to nie wszystko. Potrzebne są jeszcze skuteczne działania marketingowe – najlepiej ze sprawdzonym partnerem.

Poznaj wyniki, jakie wypracowaliśmy już w pierwszym miesiącu!

Przekonaj się, jak działania prowadzone przez zespół Marketplace Ads w Sempai przełożyły się na wymierne korzyści dla naszego Klienta – konta sprzedawcy na Allegro o nazwie www_drogeria_pl.

  • zwiększyliśmy sprzedaż o 588% w 1 miesiąc,
  • ROAS w pierwszym miesiącu działań: z 1293% na 1851%,
  • zwiększyliśmy sprzedaż o 721% w drugim miesiącu.

Kliknij w poniższy przycisk i pobierz pdf z case study:

baner cs drogeria 2