#growUp!

Zaznacz stronę

Strona głównaBlogZ życia agencjiSempai Merchant 360 z nominacją do e-Commerce Polska Awards

Jesteśmy na shortliście jubileuszowej, dziesiątej edycji e-Commerce Polska awards. O tytuł Best tool for e-commerce z Allegro Pay, Blikiem, Ergonode PIM oraz inPost Mobile powalczy nasza autorska technologia do zwiększania efektywności reklam produktowych w Google i na Facebooku – Sempai Merchant 360.

 

e-Commerce Polska Awards to najważniejszy konkurs dla krajowej branży e-commerce. Do finału wydarzenia organizowanego przez Izbę Gospodarki Elektronicznej trafiły najbardziej innowacyjne marki lub rozwiązania w obszarze e-handlu. 

 

Dostaliśmy nominację w kategorii „Best tool for e-commerce” za Sempai Merchant 360. Jest to dla nas bardzo ważne wyróżnienie. Po raz pierwszy zostaliśmy bowiem dostrzeżeni przez kapitułę e-Commerce Polska awards, składającej się z autorytetów polskiego e-biznesu. Jestem dumny z całego zespołu składającego się ze specjalistów SEM oraz IT, który stworzył ten funkcjonalny ekosystem dla reklam – mówi Sebastian Suma, CEO Sempai.

 

Wyróżnienie w postaci nominacji tym bardziej nas cieszy, gdyż – jak podkreślają organizatorzy – tegoroczna edycja zapisała się w historii konkursu, jako rekordowa pod względem liczby zgłoszeń oraz pod względem kategorii i obszarów e-commerce, które w bieżącym roku szczególnie zyskały na popularności. O tym, czy staniemy na podium, dowiemy się już 22 września podczas Gali Dekady. 

 

Czym jest Sempai Merchant 360?

 

To kompleksowa usługa zapewniająca przewagę w kluczowych elementach kampanii. Głównymi zaletami naszego narzędzia są automatyzacja i ułatwienie specjalistom kontroli nad kampaniami opartymi na machine learning. Stworzone przez nas narzędzie wspiera obecnie kampanie sprzedażowe dla ponad 260 e-sklepów, osiągając co miesiąc ponad 30 mln zł dodatkowego przychodu naszym klientom. Jego potencjał dostrzegają nie tylko e-biznesy, z którymi współpracujemy. Tylko w 2022 roku Sempai Merchant 360 został doceniony podczas dwóch ważnych międzynarodowych konkursów branżowych, zdobywając 1 miejsca w: European Search Awards (w kategorii Best Software Innovation) oraz Performance Marketing Diamonds CEE (w kategorii Performance Technology of the Year). 

 

Zobacz, jak działa Sempai Merchant 360:

 

Więcej o Sempai Merchant 360 dowiesz się na stronie: https://sempai.pl/oferta/sempai-merchant-360/ lub kontaktując się z nami: https://sempai.pl/brief/.  

 

Julita Stepaniuk