#growUp!

Zaznacz stronę

Strona głównaBlogGoogle Ads

Chcesz być na bieżąco - obserwuj nas:

Google zdominowało nie tylko Internet, ale też cały proces szukania informacji o produktach i usługach. To właśnie wyszukiwarka jest pierwszym oraz najważniejszym miejscem, z którego internauci rozpoczynają nawigację, każdego dnia wpisując w nią miliony haseł. 

Jesteśmy certyfikowanym partnerem Google Ads, więc dobrze wiemy, jak ważne jest, by wyświetlać się w odpowiedniej chwili i w odpowiednim miejscu. Blog o Google Ads powstał z myślą o tych, którzy szukają pomocy, jak zacząć z Google Ads oraz o osobach bardziej zaawansowanych. Tworzymy poradniki dla każdego!

W jednym miejscu zbieramy informacje o Google Ads – jak skutecznie się reklamować, od czego zależy pozycja reklamy, jakie są modele rozliczeń reklamy internetowej czy też jak wykorzystać potencjał w gorących okresach sprzedażowych, na przykład w święta czy Black Friday. Wyjaśniamy ponadto, czym jest Search Ads 360 oraz jakich błędów lepiej nie popełniać. Cały czas rozwijamy nasz blog o Google Ads, więc zachęcamy do regularnego wracania po więcej nowości i wskazówek!