#growUp!

Zaznacz stronę

Strona głównaBlogZ życia agencjiMamy nominację do Google Premier Partner Awards 2018!

Premier Partners Awards 2018 to już 3. edycja prestiżowego konkursu, w którym Google wyróżnia najlepsze agencje partnerskie Premium z całego świata. Podobnie jak w latach ubiegłych – nasza kampania znalazła się na shortliście nominowanych w regionie EMEA. O tym, czy zdobędziemy główną nagrodę, dowiemy się już w październiku na konferencji Google Partners Accelerate w Dublinie.

W konkursie Premier Partner Awards gigant z Mountain View wyróżnia agencje, których kampanie cechuje innowacyjne podejście, a także nieprzeciętnie wysokie wyniki, które bezpośrednio przekładają się na sprzedaż i wzrost biznesu klientów.

Google ogłosił właśnie listę finalistów w 6 kategoriach: Search Innovation, Display Innovation, Mobile Innovation, Shopping Innovation, Video Innovation oraz Grow Businesses Online. Z naszego regionu, czyli kilkudziesięciu krajów Europy, Bliskiego Wschodu i Północnej Afryki, do kolejnego etapu przeszło jedynie ok. stu topowych agencji. Prócz nas do prestiżowej nagrody zostało nominowanych tylko 10 polskich agencji, czyli: SalesTube, iProspect Poland, They.pl, Up & More, Semahead, Verseo, Bluerank, Mindshare Polska, DevaGroup i PromoTraffic.

Dostaliśmy nominację w kategorii Shopping Innovation za kampanię realizowaną dla evita.sklep.pl. W zgłoszonym case study pokazaliśmy, w jaki sposób osiągnęliśmy sukces w trudnej do reklamowania branży, skalując przy tym kampanię ponad 3-krotnie!

O tym, czy staniemy na podium, dowiemy się już w połowie października na konferencji Google Partners Accelerate w Dublinie.

Uznani eksperci z Google już po raz kolejny wyróżnili nasze kampanie w ramach GPPA. W ubiegłym roku otrzymaliśmy aż 5 nominacji (najwięcej w Polsce!) i stanęliśmy na podium w kategorii Display. W nagrodę wraz z 12 wyróżnionymi agencjami reprezentowaliśmy nasz region na uroczystej gali w Nowym Jorku. Z kolei w GPPA 2016 otrzymaliśmy nominacje w kategoriach: Search i Shopping.

Trzymajcie za nas kciuki i stay tuned 🙂

Listę nominowanych znajdziecie tutaj

Małgorzata Cichocka