Chat with us, powered by LiveChat

#growUp!

Zaznacz stronę

Strona głównaBlogZ życia agencjiDlaczego XI edycja Targów eHandlu była dla nas wyjątkowa?

Ponad 3 tysiące odwiedzających, blisko 150 wystawców, 24 inspirujące prezentacje i moc wartościowych rozmów – tak w wielkim skrócie wyglądała ostatnia edycja Targów eHandlu, w której mieliśmy przyjemność wziąć udział. Nie moglibyśmy również nie wspomnieć o gali Ekomersy, stanowiącej wisienkę na torcie e-commercowego święta, na której zostaliśmy okrzyknięci Najlepszą Agencją Generującą Sprzedaż w Polsce!


9 listopada w warszawskim Centrum Expo XXI odbyło się największe wydarzenia branży e-commerce w Polsce – XI Targi eHandlu. Fundacji Polak 2.0 już po raz kolejny udało się w jednym miejscu skupić kilka tysięcy przedstawicieli e-sklepów oraz dystrybutorów usług e-commerce. Oczywiście, naszej mocnej reprezentacji również nie mogło tam zabraknąć 🙂

Od samego startu imprezy nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem Zwiedzających, i co dla nas najistotniejsze, większość z nich znała nasz brand i z premedytacją wybrała właśnie nas do rozmów o swoim biznesie, efektywnych metodach promocji w wyszukiwarkach i wspólnych możliwościach na tym polu. Na targach przeprowadziliśmy również emocjonujący konkurs, w którym decydującą rolę odgrywał los – Koło Fortuny. Główną nagrodę stanowiła nasza najnowsza książką “Konwersja w e-commerce”.

Podczas Targów eHandlu można było również wysłuchać wielu inspirujacych wystąpień znanych ekspertów z branży, w tym CEO Sempai Sebastian Sumy. Opowiedział on słuchaczom, dlaczego należy analizować raporty Googe Search Console, prowadząc sklep internetowy:

Jesteśmy Najlepszą Agencją Generującą Sprzedaż w Polsce!

Ostatnia edycja Targów eHandlu ma dla nas szczególne znaczenie nie tylko ze względu na moc wartościowych rozmów… W trakcie oficjalnej Gali, wieńczącej e-commercowe święto, zostały rozdane najważniejsze nagrody w naszej branży – Ekomersy 2016. I stało się!

Zajęliśmy 1. miejsce w kategorii “Najlepsza Agencja Generująca Sprzedaż”! To dla nas wielkie wyróżnienie, zwłaszcza że o statuetkę konkurowaliśmy ze świetnymi agencjami.

Dlatego dziękujemy Wszystkim, którzy oddali na nas głos w internetowym plebiscycie. To dzięki Wam mamy poczucie, że robimy kawał dobrej roboty i sprawiacie, że chcemy być coraz lepsi!

Gratulujemy też pozostałym zwycięzcom, niech #moc Ekomersa będzie z Wami!

Zobacz fotorelację z XI Targów eHandlu!

Sempai