Jak przygotować e-commerce na kryzys? Odpowiedź poznasz podczas InCommerce w Katowicach

Sempai
4 listopada, 2022
Przeczytasz w ~ 3 min.
Projekt bez tytulu 2022 11 04T140454.602

Będzie dużo networkingu i jeszcze więcej aktualnej wiedzy na temat prowadzenia sprzedaży w Internecie. A wszystko to przy aromacie świeżo parzonej kawy. Po dwuletniej przerwie na mapę stacjonarnych wydarzeń marketingowych powraca InCommerce. To długo wyczekiwane spotkanie branży e-commerce odbędzie się w nowej, śniadaniowej formule już 8 listopada w Strefie Centralnej w Katowicach. Co przygotowali organizatorzy? 

To już 18. spotkanie specjalistów z branży e-commerce organizowane przez Sempai, agencję performance marketingową, oraz AtomStore, firmę zajmującą się tworzeniem i wdrażaniem platform e-commerce klasy premium. Każdy InCommerce to duża dawka aktualnej wiedzy na temat prowadzenia sprzedaży w Internecie. Tematem przewodnim najbliższej edycji jest budowanie odporności na kryzysy przez e-biznesy.

2020 rok był przełomowy dla branży handlowej. Trwający lockdown i liczne obostrzenia przyspieszyły rozwój e-commerce do poziomu, do którego w normalnych warunkach dochodziłby przez długie lata. Niestety, rosnąca inflacja, sytuacja geopolityczna, a także powrót części konsumentów do zakupów stacjonarnych i zaostrzająca się konkurencja sprawiły, że rynek e-handlu po dwóch latach intensywnego wzrostu zaczął odnotowywać spadki. Chcemy porozmawiać o wyzwaniach, przed jakimi stoi obecnie e-biznes oraz, jak sobie z nimi poradzić – mówi Adam Cieśla, COO w Sempai, współorganizator InCommerce. 

Zaproszeni goście – Lech Biernat (Olza Logistic), Diana Drobniak (AtomStore), Dawid Dąbrowski (onelectro.pl), Sebastian Puchała (Sempai) i Robert Marczak (takaoto) – opowiedzą o swoich działaniach w dziedzinie sprzedaży, marketingu i logistyki w e-commerce i wskażą, jak przygotować swój sklep by zapobiec kryzysom lub zminimalizować ich skutki. 

Cieszę się, że udało nam się ściągnąć na tegoroczne InCommerce ekspertów i praktyków działających w różnych obszarach rynku sprzedaży internetowej. Naszą ideą od pierwszej edycji wydarzenia w 2016 roku jest dostarczenie szerokiego spektrum wiedzy z zakresu e-commerce w formule otwartych interaktywnych spotkań, podczas których uczestnicy mają możliwość porozmawiania ze specjalistami i przedstawicielami e-biznesu. I chociaż obie online’owe edycje z 2020 i 2021 roku okazały się sukcesem, nie ukrywam, że po pandemicznej przerwie nie mogę się doczekać bezpośredniego kontaktu i networkingu przy kawie z ludźmi z naszej branży – mówi Łukasz Plutecki, CEO AtomStore, pomysłodawca wydarzenia.  

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc organizatorzy proszą o wcześniejszą rejestrację na stronie: https://evenea.pl/pl/wydarzenie/incommerce-18

Rejestracja na InCommerce właśnie ruszyła. Nasze wydarzenie kierujemy do marketerów, właścicieli sklepów e-commerce, firm tworzących narzędzia i rozwiązania dla e-biznesu, a także wszystkich osób, które chcą zdobyć lub poszerzyć wiedzę na temat efektywnego prowadzenia sprzedaży w Internecie. Robimy to, bo wierzymy, że podnoszenie kompetencji służy wszystkim uczestnikom – dodaje Marcin Stańdo, Client Development Director w Sempai. 

Wydarzenie jest objęte akredytacją DIMAQ, co oznacza, że posiadacze certyfikatu DIMAQ mogą otrzymać punkty recertyfikacyjne za udział. DIMAQ jest międzynarodowym standardem kwalifikacji digital marketingowych dostępnym w Polsce oraz 8 innych europejskich krajach. Więcej informacji TUTAJ.

InCommerce No. 18 rozpoczyna się punktualnie o 9:00. Na naszym porannym spotkaniu oprócz porcji aktualnej wiedzy na temat prowadzenia sprzedaży w Internecie, wszystkim uczestnikom będziemy serwować też pyszne śniadanie i aromatyczną kawę. 

Wydarzeniu patronują: IAB Polska, Izba Gospodarki Elektronicznej, Sprawny Marketing, Marketer+, E-commerce w Praktyce. Partnerami InCommerce No. 18 są: takaoto.pro, marczak.me, szymonslowik.pl, Olza Logistic, onelectro.pl oraz wydawnictwo HELION.

InCommerce No. 18 – spotkanie branży e-commerce

Kiedy: 8 listopada, start: godzina 9:00

Gdzie: Katowice, Strefa Centralna (plac Sejmu Śląskiego 2)

Rejestracja: https://evenea.pl/pl/wydarzenie/incommerce-18 

Więcej informacji na stronie: https://incommerce.camp/

Jak oceniasz tekst?

Średnia ocen 0 / 5. Liczba głosów: 0

Bądź pierwszy i oceń tekst.