Sempai w programie Agency of Tomorrow. Razem z 42 topowymi agencjami z CEE

Sempai
27 lutego, 2018
Przeczytasz w ~ 2 min.
Agency of Tomorrow Google

Często podkreślamy w naszej komunikacji, że jedną z kluczowych wartości naszej agencji jest ciągły rozwój. Dlatego strasznie się ucieszyliśmy, gdy dostaliśmy zaproszenie od Google do udziału w programie Agency of Tomorrow. Tym bardziej, że do cyklu szkoleń zostały zaproszone jedynie 43 topowe agencje z Europy Wschodniej i Środkowej, w tym tylko 10 z Polski.

Agency od Tomorrow to program szkoleniowy Google Partners dla starannie wyselekcjonowanych agencji Premium z Europy Środowej i Wschodniej. Jak wyjaśnia Google, jego głównym celem jest inspirowanie topowych agencji i wyposażanie ich w wiedzę i narzędzia potrzebne do rozwoju własnego i ich klientów. Do projektu zaproszono partnerów PREMIUM, którzy mają potencjał, aby stać się liderem, kształtującym branżę.

W ramach projektu agencje biorą udział w 4 sesjach szkoleniowych, dotyczących 5 obszarów: strategia, sprzedaż, HR, marketing i przywództwo. Prowadzącymi szkolenia są najlepsi mówcy z całego świata, wykładający na co dzień na prestiżowych uczelniach lub są przedstawicielami firm o ugruntowanej pozycji na rynku, liderzy swoich branż.

Spotkania są także mocno ukierunkowane na networking, dlatego cieszymy się, że będziemy mogli dzielić się swoimi przemyśleniami, problemami i najlepszymi praktykami z kilkudziesięcioma agencjami PREMIUM ze świata.

Za nami już pierwsze spotkanie “Agency of Tomorrow”. Musimy przyznać, że Google wywiązał się z obietnic dotyczących programu 😉 W trakcie 2 dni zaserwował nam potężną dawkę wiedzy z zakresu tworzenia i wdrażania strategii sprzedażowej, a także budowania pozycji biznesowego lidera.

Prócz z nas do programu zostało wytypowanych 9 polskich agencji: Adequate, Bluerank, CubeGroup, Marketing Online, Promo Traffic, Result Media, Sales & More, Semahead i Up & More.

 

Łapcie parę zdjęć z pierwszego spotkania:

Agency of Tomorrow - spotkanie no 1
Agency of Tomorrow – 27 lutego 2018, Warszawa

 

Agency of Tomorrow - spotkanie no 1.
Agency of Tomorrow – 27 lutego 2018, Warszawa

 

 

Jak oceniasz tekst?

Średnia ocen 0 / 5. Liczba głosów: 0

Bądź pierwszy i oceń tekst.