#growUp!

Zaznacz stronę

Strona głównaBlogZ życia agencjiSempai w programie Google EXPORT GURU

Dołączyliśmy do programu Google EXPORT GURU! Dzięki niemu nabywamy strategiczne i operacyjne kompetencje doradztwa eksportowego dla e-commerce.

O tym, że ekspansja zagraniczna niesie za sobą praktycznie nieograniczone możliwości rozwoju – nikogo nie trzeba przekonywać. Zatem dlaczego tak niewiele przedsiębiorstw decyduje się na eksport swoich produktów poza granicami kraju? Jak wynika z wewnętrznych danych posiadanych przez Google, u ponad 50% e-biznesów reklamujących się w wyszukiwarce podjęcie decyzji nt. eksportu blokuje… brak danych!

I właśnie dzięki udziałowi w programie Export Guru, którego jednym z celów jest uposażenie partnerskich agencji w zaawansowane narzędzia analityczne, będziemy w stanie te dane dostarczyć naszym klientom. 

Jesteśmy po inauguracji programu, w ramach którego wzięli wzięliśmy udział w kilkunastogodzinnej sesji szkoleniowej. Eksperci z Google przeprowadzili z nami sesje nt.:

  • szans, jakie niesie ze sobą eksport produktów dla polskich e-biznesów
  • narzędzi analitycznych przydatnych na etapie planowania strategii eksportowej
  • efektywnego realizowania strategii wejścia na rynki zagraniczne
  • tworzenia wielojęzycznych kampanii

Prócz szkoleń i konsultingu, w ramach udziału w programie otrzymujemy od Google dostęp do zaawansowanych narzędzi analitycznych Google oraz możliwość udziału w eventach organizowanych przez Google na całym świecie, dotyczących wejścia na rynki zagraniczne itp.

 

 

 

Biznes zdjęcie utworzone przez jcomp – pl.freepik.com

Sempai