Sempai w programie Google Partners Elevator

Sempai
9 kwietnia, 2019
Przeczytasz w ~ 1 min.
Google Elevator

Sempai, jako jedna z 33 agencji z Europy Środkowej i Wschodniej, została zaproszona do programu Google Partners Elevator. Jak wyjaśnia Google, celem programu jest pomoc w osiągnięciu szybszego, ale jednocześnie zrównoważonego wzrostu przez partnerów Premium.

Elevator to 6-miesięczny program szkoleniowy, w ramach którego otrzymamy wielopłaszczyznowe wsparcie biznesowe w osiągnięciu jeszcze szybszego, ale równocześnie zrównoważonego wzrostu przez naszą agencję. Jesteśmy pewni, że na tej współpracy skorzystamy nie tylko my, ale także nasi klienci 🙂

Przed nami szereg indywidualnych sesji coachingowych z dedykowanym trenerem, szkolenia biznesowe przeprowadzane przez najlepszych praktyków w branży, a także networking z topowymi agencjami z regionu CEE.

Prócz nas do projektu zaproszono jedynie 7 polskich agencji: Bluerank, Marketing Online, Max Roy, Novem, PromoTraffic, Result Media oraz Sales & More.

 

Pierwsze spotkanie – automatyzacja i optymalizacja!

Za nami pierwsze spotkanie w ramach programu Elevator! Musimy przyznać, że jak zwykle Google wywiązał się ze swoich obietnic. Otrzymaliśmy solidną porcję wiedzy z zakresu dostosowywania procesów, poszukiwania optymalizacji i sposobów zwiększania wydajności naszej agencji.

A jak pewnie zauważyliście: optymalizacja i automatyzacja jest tym, co Sempai’owicze w ostatnim czasie lubią najbardziej 🙂

Łapcie parę fotek z ostatnich dwóch dni:

Google Elevator

Google Elevator 5 (2)

Komentarze