#growUp!

Zaznacz stronę

Strona głównaBlogZ życia agencjiSempai z 2 nominacjami do European Search Awards 2018

Mamy to 🙂 Otrzymaliśmy aż 2 nominacje do jednej z najbardziej prestiżowych nagród branży SEM na świecie – European Search Awards 2018! O tym, czy zdobędziemy główną nagrodę, dowiemy się na uroczystej gali już 16 maja w Pradze.

European Search Awards jest międzynarodowym konkursem, w którym nagradzane są najlepsze kampanie SEO, PPC i content marketingowe w Europie.

W tym roku branżowe oscary zostaną wręczone już po raz siódmy. Na kilkaset zgłoszonych case studies, jury składające się z ekspertów SEM z całego świata do finału wyłoniło jedynie część najlepszych kampanii. Z Polski – obok nas – nominację otrzymało tylko 6 agencji: Bluerank, Adequate, Elephate, Up&More, Promo Traffic i Whites. Pełną listę nominowanych znajdziecie tutaj.

Jury wyróżniło dwie nasze kampanie zgłoszone w kategorii Best Low Budget Campaign, w których pokazaliśmy, że przy niskim budżecie potrafimy konkurować w wyszukiwarce z o wiele większymi graczami na rynku, czyli:

SEO: Sempai & DrTusz – Is anyone looking for it? An online shop with printer inks records a 489% sales growth from organic search results
PPC: Sempai & Kams – A budget of EUR 500 + selecting recipients = EUR 12 000 of income.
O tym, czy zwyciężyliśmy, dowiemy się na uroczystej gali już 16 maja w czeskiej Pradze.
Trzymajcie za nas kciuki i stay tuned 🙂

Małgorzata Cichocka