Chat with us, powered by LiveChat

#growUp!

Zaznacz stronę

Strona głównaBlogZ życia agencjiEkomers 2017 jest nasz! Sempai po raz drugi na podium

Po raz drugi z rzędu zgarnęliśmy najbardziej prestiżową nagrodę branży e-handlu w Polsce – Ekomersa 2017 w kategorii Najlepsza agencja wspierająca generowanie sprzedaży! Jest to dla nas bardzo duże wyróżnienie, ponieważ w tym roku o statuetki z literą “E” walczyła rekordowa (aż 250!) liczba firm z sektorów e-commerce i digital marketingu.


Ekomersy to jeden z najbardziej uznanych konkursów branży e-commerce w Polsce, mający na celu wyróżnienie najlepszych firm, produktów i usług wspierających sprzedaż w Internecie. W tym roku statuetki z symboliczną literą “E” zostały wręczone już po raz szósty na uroczystej gali, która odbyła się 29 listopada w Warszawie.

Zajęliśmy 1. miejsce w kategorii “Najlepsza agencja wspierająca generowanie sprzedaży”. W pierwszej fazie konkursu musieliśmy zdobyć jak najwięcej internetowych głosów użytkowników, uwierzytelnionych z poziomu konta na Facebooku. Następnie w rundzie drugiej oceniło nas jury, składające się ze znanych ekspertów z branży. W skład rady wchodzili m.in: Tomasz Karwatka (Divante), Bartosz Góralewicz (elephate.co), Michał Cortez (Dentsu Aegis Network), Justyna Dziegieć (L’Oreal) czy Konrad Latkowski (KSY Group).

– Każda otrzymana nagroda utwierdza nas w przekonaniu, że dobrze wykonujemy swoją pracę – czyli zarabiamy pieniądze dla naszych klientów. Tegoroczny Ekomers jest dla nas szczególnie cenny, ponieważ otrzymaliśmy go już drugi rok z rzędu. Po raz kolejny docenili nas internauci (w tym nasi klienci) oraz jury, które oceniało zgłoszone kampanie. Oznacza to, że nie obrośliśmy w piórka po ubiegłorocznej wygranej, ale ciągle pracujemy nad jakością naszych usług – komentuje wygraną CEO Sempai Sebastian Suma.

Gratulujemy zwycięzcom w pozostałych kategoriach! Listę wszystkich laureatów znajdziecie tutaj

Zobaczcie krótki materiał wideo, przedstawiający zgłoszoną przez nas kampanię:

Małgorzata Cichocka