Spotkaj się z nami na Targach eHandlu!

Sempai
28 marca, 2023
Przeczytasz w ~ 2 min.
017 Blog Spotkaj sie z nami

6 kwietnia w Warszawie odbędzie się jedna z najważniejszych imprez w branży e-commerce: 23. Targi eHandlu. To wydarzenie, podczas którego prezentowane są najnowsze rozwiązania technologiczne oraz trendy w obszarze marketingu internetowego. 

Targi nie tylko są świetną okazją do nawiązania nowych biznesowych relacji, lecz przede wszystkim dają pole do rozmów na temat potrzeb i wyzwań, przed którymi obecnie stoją sklepy internetowe. Jeśli chcesz porozmawiać o możliwościach, jakie dają płatne reklamy, SEO & content marketing oraz analityka internetowa i optymalizacja konwersji, a także poznać nasze autorskie narzędzie – Sempai Merchant 360, odwiedź nasze stoisko: B 4.1 – B 4.2. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i doradzimy w zakresie rozwoju Twojego e-commerce’u.

Targi eHandlu już na stałe zapisały się w kalendarzu Sempai. Mam nadzieję, że kwietniowa edycja upłynie pod znakiem ciekawych spotkań i inspirujących dyskusji. W związku z nową identyfikacją wizualną Sempai, także nasze stoisko przeszło metamorfozę: stworzyliśmy przestrzeń jeszcze bardziej sprzyjającą rozmowom. Zaś przed Targami zachęcam do odwiedzenia naszych mediów społecznościowych, gdzie będziemy informować o atrakcjach, które przygotowaliśmy tego dnia – powiedział Marcin Stańdo, Client Development Director w Sempai.  

mapa targow 1 2

Nieodłącznym elementem Targów eHandlu są prezentacje ekspertów, którzy dzielą się wiedzą na temat marketingu internetowego. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co sprawiło, że Dominika Żak z nauczycielki języka niemieckiego stała się prezeską niezwykle popularnego i szybko rozwijającego się sklepu internetowego DeeZee, oraz jaką rolę w tym “success story” przez minioną dekadę odegrał Sempai, zapraszamy Cię na prezentację:

👉 Kiedy idziesz na szczyt, załóż wygodne buty. Dekada współpracy DeeZee i Sempai
✔️ Scena B, godz. 14.40
🎤 Dominika Żak (Założycielka i wieloletnia Prezeska DeeZee) i Marcin Stańdo (Client Development Director w Sempai)

 

Udział w Targach eHandlu jest bezpłatny, jednak obowiązują wejściówki, które można pobrać na stronie: sempai.link/teh2023-bezplatna-wejsciowka

Spotkajmy się 6 kwietnia na 23. Targach eHandlu!

—————————-
✅ 23. Targi eHandlu
📅 Kiedy: 6 kwietnia, godz. 10.00 – 17.00
📌 Gdzie: Hala EXPO XXI, Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14
🎫 Pobierz darmową wejściówkę: sempai.link/teh2023-bezplatna-wejsciowka
—————————-

TeH 2023 spotkaj sie 1

 

 

Jak oceniasz tekst?

Średnia ocen 0 / 5. Liczba głosów: 0

Bądź pierwszy i oceń tekst.