Szachiści UKS Hetman Częstochowa powalczą w Drużynowych Mistrzostwach Polski

Sempai
3 września, 2021
Przeczytasz w ~ 2 min.
UKS Hetman 2021

Miło nam zakomunikować, że w sezonie 2021/2022 kontynuujemy współpracę sponsorską z klubem szachowym UKS Hetman Częstochowa. A już niebawem czeka nas kolejna okazja do kibicowania zdolnym szachistom z Częstochowy.

 

Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach 1. Ligi 2021

 

W najbliższą sobotę pod szyldem Sempai w Drużynowych Mistrzostwach Polski w Szachach 1. Ligi 2021, stanie w szranki “dorosła” drużyna Hetmana. Uprawnienie do rywalizacji w gronie 26 zespołów z całej Polski UKS Hetman uzyskał dzięki zajęciu wysokiego 7. miejsca w ubiegłorocznym cyklu rozgrywek 1 Ligi.

 

Tegoroczna rywalizacja odbędzie się w Szklarskiej Porębie w dniach 4-12 września. Dla wszystkich pasjonatów szachowych zmagań – i nie tylko – zapowiada się naprawdę ciekawie. Potwierdzeniem wysokiego poziomu, jakiego można spodziewać się podczas rozgrywek w Szklarskiej Porębie są dotychczasowe osiągnięcia zawodników zgłoszonych do udziału w turnieju. W potwierdzonych składach znalazło się rekordowe 14 arcymistrzów i arcymistrzyń szachowych z kraju i zagranicy. 

 

Kibicujemy drużynie UKS Hetman Częstochowa

 

Wspomniany wysoki poziom rozgrywek nie przeraża częstochowskich zawodników, bo UKS Hetman startuje w mistrzostwach od wielu lat i zajmuje bardzo dobre lokaty. W tym roku drużyna Sempai Hetman Częstochowa będzie stanowić mieszankę młodości (2 zdolnych juniorów) z rutyną, a w jej barwach tradycyjnie wystąpi nasz dyrektor operacyjny Adam Cieśla, legitymujący się tytułem mistrza szachowego. 

 

Wyniki oraz poszczególne partie będzie można śledzić nie tylko na miejscu w Szklarskiej Porębie, ale także w serwisie turniejowym: https://sempai.link/druzynowe-mistrzostwa-polski – do czego bardzo serdecznie zachęcamy! My także w naszych mediach społecznościowych będziemy informować o tym, jak w turnieju radzi sobie nasza drużyna.

 

Trzymajcie kciuki!

Jak oceniasz tekst?

Średnia ocen 0 / 5. Liczba głosów: 0

Bądź pierwszy i oceń tekst.