Urodziny Sempai – 10 lat w marketingu internetowym

Małgorzata Cichocka
4 maja, 2016
Przeczytasz w ~ 3 min.
blog2

27 kwietnia w białostockiej Kawiarni Muzycznej Fama świętowaliśmy nasze 10. urodziny! Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej jubileuszowej imprezie i razem z nami uczcili okrągłą dekadę, od kiedy bez reszty pochłonął nas świat marketingu w wyszukiwarkach internetowych.

Już od 10 lat robimy performance marketing, dlatego liczby są dla nas najważniejsze i nie może ich zabraknąć w podsumowaniu naszej urodzinowej imprezy. W jubileuszowym party wzięło udział ponad 100 gości, w tym nasi Klienci, przyjaciele z branży oraz reprezentanci białostockich e-commerce’ów.

Urodziny Sempai - 10 lat w marketingu internetowym

O czym dokładniej mówiliśmy na spotkaniu? O tematach, które lubimy najbardziej, czyli SEO i kampaniach AdWords. W ramach części merytorycznej wystąpiło 9 prelegentów działających w branży marketingu internetowego.

Spotkanie rozpoczął CEO Sempai Sebastian Suma. Pół żartem, pół serio (co widać na załączonym obrazku :)) podsumował 10-lecie działalności naszej Agencji.

Urodziny Sempai - 10 lat w marketingu internetowym

Następnie nasz SEM Manager Adam Cieśla wystąpił z prezentacją o nieco przewrotnym tytule “Pieniądze to nie wszystko. Rola QUALITY SCORE w aukcji Google AdWords”.

Urodziny Sempai - 10 lat w marketingu internetowym

Część “prezentacyjną” zakończył Benedykt Protasiuk, SEO Manager Sempai. W swoim wystąpieniu skupił się na związku SEO i mobile, odpowiadając na pytanie, jak zmieniają się potrzeby i wyszukania mobilne.

Urodziny Sempai - 10 lat w marketingu internetowym

Przygotowaliśmy też coś ekstra – panel dyskusyjny, podczas którego eksperci z takich branż, jak: social media, e-mail marketing, RTB i marketing automation czy videomarketing, przekazali uczestnikom garść praktycznych porad, jak rozwijać swój biznes dzięki “Internetom”. Wzięli w nim udział m.in. Kamila Kiersznowska (PR & Social Media Manager w Dr Tusz), Marcin Łukiańczyk (twórca UpolujEbooka.pl), Paweł Paszkowski (Dyrektor Generalny bdsklep.pl), Dorota Zaniewska (freelancer, specjalizuje się w video marketingu) oraz Marta Rogalewska (Marketing & Business Development Consultant w Fair Play Crew).

Urodziny Sempai - 10 lat w marketingu internetowym

Na koniec imprezy zaserwowaliśmy uczestnikom sporą porcję adrenaliny. Śmiałkowie wzięli udział w naszym urodzinowym konkursie – Kole Fortuny, w którym trzeba było wykazać się wiedzą z szeroko rozumianego e-marketingu. Zwycięzca otrzymał od nas w nagrodę smartwatcha oraz voucher na naszą nową książkę.

Urodziny Sempai - 10 lat w marketingu internetowym

 

Atmosfery spotkania nie da się opisać słowami, dlatego zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Urodzin Sempai – 10 lat w wyszukiwarkach internetowych.

Zdjęcia z eventu dostępne są na naszej stronie FB.

 

Poznaj nasze oferty: Kampanie Google ADSAnalityka internetowaReklamy na Facebooku, Wideo marketing, Pozycjonowanie i optymalizacja.

Jak oceniasz tekst?

Średnia ocen 0 / 5. Liczba głosów: 0

Bądź pierwszy i oceń tekst.