Zajęliśmy 2 miejsce w konkursie Digital Quality Mark!

Sempai
9 stycznia, 2024
Przeczytasz w ~ 2 min.
Digital-Quality-Mark

Dwa etapy zmagań, trzy kategorie oraz jury złożone z najlepszych ekspertów oraz specjalistów branży ecommerce. Pierwszy w historii konkurs Digital Quality Mark organizowany przez Izbę Gospodarki Elektronicznej dobiegł końca. A my zdobyliśmy w nim 2 miejsce!

 

Celem konkursu jest wyłonienie firm spełniających ponadprzeciętne standardy i wyróżniających się jakością usług spośród innych. To wskazówka szczególnie dla e-commerce poszukujących rzetelnego podwykonawcy do współpracy.

 

Po wstępnej preselekcji, podczas pierwszego z etapów, komisja oceniła zgłoszenia online oraz wyłoniła 5 kandydatów z każdej kategorii do kolejnego etapu konkursu. Ten natomiast – odbył się 8 stycznia br. w Warszawie.

Dalszej ocenie podlegały wystąpienia przedstawicieli nominowanych firm, wśród których był również CEO Sempai – Sebastian Suma. Podczas pitchowania, miał za zadanie przedstawić prezentację naszej firmy oraz odpowiedzieć na pytania zadane przez komisję. W tym czasie Client Development Director Sempai – Marcin Stańdo – miał możliwość wzięcia udziału w networkingu z przedstawicielami branży e-commerce obecnymi na gali.

Nastąpiło uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród. Podium w każdej z kategorii prezentuje się następująco:

Kategoria Agency:

  1. Strix
  2. Sempai
  3. Media4U

Kategoria SAAS E-COMMERCE:

  1. eparagony.pl
  2. Voucheryfi
  3. ‘merce.com

Kategoria: AI TOOL:

  1. Algolytics
  2. Sovva
  3. Apifonica

Serdecznie dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w konkursie oraz gratulujemy wszystkim uczestnikom! 

Jak oceniasz tekst?

Średnia ocen 5 / 5. Liczba głosów: 10

Bądź pierwszy i oceń tekst.