Chat with us, powered by LiveChat

#growUp!

Zaznacz stronę

Strona głównaBlogZ życia agencjiOtrzymaliśmy aż 2 nominacje do PREMIER Partner Award 2016!

Mamy się czym chwalić 🙂 Otrzymaliśmy aż dwie nominacje w międzynarodowym konkursie organizowanym przez Google – Premier Partner Award 2016. Oprócz nas do kolejnego etapu zostało zaproszonych jedynie 11 agencji SEM z Polski.

Parę miesięcy temu jako jedna z pierwszych agencji SEM w Polsce otrzymaliśmy status PREMIER Google Partner. Ale – jak zapewne się domyślacie 🙂 – nie lubimy spoczywać na laurach! I z tego właśnie powodu, a także za sprawą niezdrowej pewności siebie, zgłosiliśmy się do międzynarodowego konkursu Google dla najlepszych partnerów PREMIUM.

No i znowu dostaliśmy potwierdzenie, że robimy kawał dobrej roboty! Znaleźliśmy się na liście 200 agencji partnerskich Google z 30 krajów EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka), które zakwalifikowały się do kolejnego etapu. Prócz nas do prestiżowej nagrody zostało nominowanych jedynie 11 agencji SEM z Polski. Cała lista jest dostępna tutaj.

Chociaż już samo znalezienie się w gronie 200 najlepszych agencji na świecie jest wielkim wyróżnieniem, to jednak liczymy na to, że uda nam się wygrać główną nagrodę w jednej z dwóch następujących kategorii:

  • Search Performance Award 2016
  • Shopping Performance Award 2016

Nie będzie to jednak proste. Google przy ocenie będzie brał pod uwagę nie tylko zyski, jakie agencje wypracowują dla swoich klientów, ale także innowacyjność stosowanych metod i dynamikę ich wzrostu.

Czy wygramy, dowiemy się na uroczystej gali, która odbędzie się już 5 grudnia w Dublinie.

Stay tuned i życzcie nam szczęścia! 🙂

Więcej informacji o konkursie:
https://events.withgoogle.com/premier-partner-awards/

Małgorzata Cichocka