Sempai z drugim miejscem w konkursie Google!

Małgorzata Cichocka
10 maja, 2016
Przeczytasz w ~ 2 min.
Sempai z drugim miejscem w konkursie Google

Zajęliśmy 2. miejsce w ogólnoświatowym konkursie Google Ready to Rock! W nagrodę weźmiemy udział w prestiżowej gali w samym sercu Berlina, na którą zostało zaproszonych tylko 150 topowych agencji marketingowych z 30 krajów EMEA.

W konkursie Ready To Rock nagrodzono te agencje, które w drugim kwartale 2015 roku osiągnęły największą dynamikę wzrostu.

W ramach wyróżnienia Sempai jako jedna ze 150 z Agencji SEM z 30 krajów Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki została zaproszona na prestiżową galę wręczenia nagród Ready to Rock The Trophies, która odbędzie się 12 maja w samym sercu Berlina.

Na całym świecie Google posiada ponad 4 tysięce partnerów wyspecjalizowanych w prowadzeniu kampanii marketingowych AdWords. Tym bardziej jest to dla nas duże wyróżnienie znaleźć się w niewielkim gronie topowych Agencji SEM nie tylko w Polsce, ale i Europie – mówi Sebastian Suma, CEO Sempai.

To nie pierwsze wyróżnienie, które Google przyznał białostockiej Agencji. Od kwietnia do września 2015 roku Sempai uczestniczył w programie wsparcia dla szybko rozwijających się agencji SEM – Google Partners Rising Stars. Obok Sempai w finale znalazło się jedynie 9 podmiotów z całej Polski.

Do tej pory Agencje otrzymywały duże wsparcie od Google na poziomie produktowym i sprzedażowym. Program Rising Stars był przeznaczony przede wszystkim dla kadry zarządzającej, aby pomóc firmom w dalszym szybkim rozwoju firm – dodaje Sebastian Suma.