#growUp!

Zaznacz stronę

Strona głównaBlogZ życia agencjiSempai oficjalnym partnerem Allegro Ads

Aby nadążać za potrzebami coraz bardziej wymagających biznesów online, sukcesywnie poszerzamy wachlarz świadczonych przez nas usług. Na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy m.in. powołaliśmy do życia nową markę kreatywną – Kohai, wprowadziliśmy do naszej oferty SXO oraz marketing w marketplace’ach, w tym Allegro Ads.

W ramach tej ostatniej oferujemy kompleksowe wsparcie w wyścigu o klienta na najpopularniejszym marketplace w Polsce. Usługa obejmuje m.in. konfigurację konta, wybór najlepszych słów kluczowych, utworzenie kampanii i analizę aukcji oraz bieżącą optymalizację w celu minimalizacji kosztów i maksymalizacji zysków 🙂

Dzięki temu, że portfolio firm, z którymi współpracujemy nad zwiększeniem sprzedaży w tym kanale sukcesywnie rośnie, otrzymaliśmy status Allegro Ads Partner!

Co dzięki współpracy z Allegro Ads Partner zyskują reklamodawcy?

Po pierwsze, status Allegro Ads otrzymują tylko te agencje, które spełniają określone przez Allegro wymogi. Dlatego badge daje sprzedawcom pewność, że współpracują z zaufanym Partnerem, który poprowadzi kampanie reklamowe efektywnie.

Po drugie, agencje z tym statusem jako pierwsze otrzymują do dyspozycji nowe rozwiązania i narzędzia reklamowe udostępniane przez marketplace. A to z kolei stanowi niewątpliwą przewagę w walce o klienta na Allegro.

Co zyskujemy jako agencja dzięki udziałowi w programie Allegro Ads Partner?

Jako Partner Allegro Ads zyskujemy dostęp do różnych materiałów edukacyjnych, w tym Akademii Allegro oraz możliwość udziału w zamkniętych eventach organizowanych przez Allegro. Dzięki temu nasi specjaliści mogą szlifować swoje umiejętności u samego źródła.

Otrzymujemy także dedykowanego opiekuna, dzięki któremu – w przypadku niezależnych od nas problemów technicznych – bardzo szybko możemy zainterweniować.

Czym jest program Allegro Ads Partner?

Allegro Ads Partner to program przeznaczony dla agencji, które efektywnie prowadzą kampanie reklamowe dla firm sprzedających na tym marketplace.

Są trzy poziomy partnerstwa w ramach programu:

  • Poziom I: Uczestnik Programu
  • Poziom II: Allegro Ads Partner
  • Poziom III: Allegro Ads Partner+

Obecnie, ze statusem Allegro Ads Partner, znajdujemy się na środkowym poziomie, ale planujemy do końca roku wskoczyć na ostatni, najwyższy level i jeszcze bardziej zacieśnić więź z Allegro 🙂

Sempai