Targi eHandlu 2023: trendy, nowości i inspiracje dla e-commerce

Sempai
30 października, 2023
Przeczytasz w ~ 2 min.
076 Blog Targi eHandlu 2023

Mimo utrzymującej się wysokiej inflacji oraz słabnącego popytu konsumenckiego, zakupy internetowe w Polsce nadal cieszą się dużą popularnością, a rynek e-commerce wciąż się rozwija. Najlepszym dowodem na to są 24. Targi eHandlu, które odbyły się w miniony piątek w Warszawie.

targi ehandlu pazdziernik 2023 1

W tym największym wydarzeniu branży e-commerce w Polsce udział wzięło ponad 5 tysięcy odwiedzających i blisko 160 wystawców. Podczas 34 prezentacji, 18 warsztatów oraz niezliczonej liczby spotkań i rozmów uczestnicy Targów mieli okazję zapoznać się z najnowszymi trendami i rozwiązaniami w e-commerce.

targi ehandlu pazdziernik 2023 2

Wśród inspirujących prelekcji znanych ekspertów z branży, nie mogło zabraknąć wystąpienia Filipa Biszczaka, Google Ads Team Managera w Sempai. Na podstawie swojego wieloletniego doświadczenia w prowadzeniu kampanii Google Ads dla kluczowych klientów Sempai, Filip przedstawił, jakie warunki muszą spełnić zarówno klient, jak i agencja, aby ich współpraca była efektywna, a prowadzone kampanie reklamowe skuteczne. A to wszystko przy uwzględnieniu dynamicznej rzeczywistości e-commerce’ów.

targi ehandlu pazdziernik 2023 4

targi ehandlu pazdziernik 2023 5

Wystąpienie Filipa spotkało się ze sporym zainteresowaniem ze strony publiczności, co potwierdziły liczne rozmowy po wystąpieniu prelegenta. Oprócz wskazówek, jakich błędów należy unikać na linii klient – agencja, częstym tematem dyskusji na stoisku Sempai były też wyzwania i szanse, z jakimi borykają się polskie e-sklepy. 

targi ehandlu pazdziernik 2023 7

Pomocne w rozmowach okazały się też przygotowane specjalnie na Targi eHandlu broszury z najnowszymi case studies klientów Sempai. Nasi eksperci, przy butelce “h2SEO” lub “wody z gaSEM” (kultowych już trunków na stoisku Sempai), na konkretnych przykładach dzielili się z odwiedzającymi swoją wiedzą na temat możliwości skalowania sprzedaży, jakie dają m.in. płatne reklamy czy działania z zakresu SEO. 

targi ehandlu pazdziernik 2023 8targi ehandlu pazdziernik 2023 9 targi ehandlu pazdziernik 2023 10Targi eHandlu to doskonała okazja do networkingu zarówno z klientami, partnerami, jak i wszystkimi osobami zainteresowanymi rozwijaniem biznesu online. Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy wziąć w nich udział. Do zobaczenia na kolejnej edycji, już wiosną 2024!

targi ehandlu pazdziernik 2023 11 targi ehandlu pazdziernik 2023 12

Jak oceniasz tekst?

Średnia ocen 5 / 5. Liczba głosów: 7

Bądź pierwszy i oceń tekst.