#growUp!

Zaznacz stronę

Strona głównaBlogZ życia agencjiEuropean Search Awards 2019: 3 nominacje dla Sempai!

Mamy to 🙂 Otrzymaliśmy 3 nominacje do jednej z najbardziej prestiżowych nagród branży SEM na świecie – European Search Awards 2019! Z czego jesteśmy szczególnie dumni – jury wyróżniło nas nie tylko za kampanie realizowane dla naszych klientów, ale także doceniło nasz autorski ekosystem reklamowy – Sempai Merchant 360.

European Search Awards jest jednym z najbardziej prestiżowych konkursów dla branży SEM, w którym nagradzane są m.in. najlepsze kampanie SEO, PPC i content marketingowe oraz innowacyjne narzędzia, ułatwiające optymalizację i zwiększające efektywność działań reklamowych w wyszukiwarce z całego świata.

Co roku w konkursie bierze udział kilkaset agencji, z czego do finału międzynarodowe jury zaprasza jedynie część najlepszych. Z Polski – obok nas – nominacje do głównej nagrody otrzymali: Adequate, Adpeak, Bluerank, Cube Group, Delante, Elephate, Harbingers, PromoTraffic, Up&More, a także Senuto i SEO Surfer. Shortlistę wyróżnionych znajdziecie tutaj.

W tym roku jury wyróżniło nas w 3 kategoriach:

  • BEST LARGE INTEGRATED SEARCH AGENCY
  • BEST PPC MANAGEMENT SOFTWARE SUITE – za nasz autorski ekosystem reklam produktowych w Google Sempai Merchant 360
  • BEST LOW BUDGET CAMPAIGN – za kampanię realizowaną dla DrTusz

Nominacje są dla nas potwierdzeniem tego, że działania, które prowadzimy dla naszych klientów, są na najwyższym europejskim poziomie. Dziękujemy Wam za to, że jesteście z nami i każdego dnia wspólnie przekraczamy granicę efektywności działań marketingowych w wyszukiwarce.

W tym roku branżowe oskary zostaną wręczone już po raz ósmy. O tym, czy zwyciężyliśmy, dowiemy się na uroczystej gali już 20 czerwca w Budapeszcie.

3majcie za nas kciuki i stay tuned 🙂

 

Best PPC Management Software Suite

Wyróżnienie w tej kategorii otrzymaliśmy za nasz autorski ekosystem reklam produktowych w Google – Sempai Merchant 360, na który składają się 3 elementy:

To serwis www, który grupuje oferty produktów od e-sprzedawców. Przy tym umożliwia wyświetlanie ich w postaci reklam produktowych w Google, tradycyjnie przekierowując kliknięcia wprost do karty produktu w danym sklepie internetowym. Główne korzyści, jakie nasi klienci uzyskują dzięki jego wykorzystaniu, to stawki CPC niższe nawet o 20% oraz zauważalny wzrost liczby wyświetleń i kliknięć.

  • Sempai Merchant

Serce systemu Sempai Merchant 360 stanowi nasze autorskie narzędzie, służące do wsparcia automatyzacji w budowie, rozwoju oraz optymalizacji kampanii PLA. Jego wykorzystanie odciąża reklamodawcę w zakresie technicznych aspektów budowy, utrzymania i rozwoju kampanii. Umożliwia natomiast decyzje i działania strategiczne, optymalizację z opcjami automatyzacji oraz uwzględnienie sprawdzonych, dobrych praktyk.

  • Sempai Agency

Automaty wykonują swoje zadania, ale kluczem do sukcesu systemu jest pierwiastek ludzki, czyli pozostawienie doświadczonemu specjaliście możliwości kontroli i realnego wpływania na proces automatyzacji kampanii.

 

Więcej o Sempai Merchant 360

 

European Search Awards 2018

To nie pierwszy nasz sukces w konkursie European Search Awards. W ubiegłorocznej edycji zdobyliśmy 1 miejsce w kategorii Best Low Budget Campaign, pokazując, że nawet przy niskim budżecie potrafimy konkurować w wyszukiwarce z o wiele większymi graczami na rynku.

Nagrodzone case study: https://sempai.link/esa2018-kams

Sempai