Chat with us, powered by LiveChat

#growUp!

Zaznacz stronę

Strona głównaBlogZ życia agencjiJesteśmy oficjalnym partnerem Facebooka! Sempai w programie Facebook Marketing Consultant

Otrzymaliśmy oficjalne zaproszenie do programu Facebook Marketing Consultant! Oznacza to, że prowadzone przez nas działania w zakresie kampanii płatnych na Facebooku przeszły pozytywną weryfikację przez samego Facebooka, który od teraz będzie polecał nas reklamodawcom jako sprawdzonego partnera. Wraz z uczestnictwem w programie otrzymujemy także dostęp do wiedzy i dobrych praktyk specjalistów pracujących w Facebooku, a także agencji z całego świata wyróżnionych w ten sposób przez giganta.

 

Jaki jest cel programu Facebook Marketing Consultant?

Dzięki programowi Facebook Marketing Consultant firmy, która planują lub już reklamują się w social media, będą mogły znaleźć agencje, których jakość usług w zakresie reklamy płatnej na Facebooku została zweryfikowana przez samego giganta społecznościowego. Jak oficjalnie określa Facebook, agencje zaproszone do udziału w programie “są ekspertami w tworzeniu optymalnych rozwiązań marketingowych na Facebooku”.

 

Dla kogo przeznaczony jest program?

Facebook do programu zaprasza agencje, programistów i indywidualnych konsultantów, którzy mają potwierdzone doświadczenie we wdrażaniu pikseli Facebooka, feedu produktowego oraz wykorzystują inne technologie, takie jak: kampanie produktowe w Google Ads, Shopify czy Amazon.

 

Jak dostać się do Facebook Marketing Consultant?

Aby dostać się do programu, nasz zespołu Facebook ADS musiał zakończyć pozytywnie kurs z reklamy płatnej na Facebooku, a także poprawnie wykonać praktyczne ćwiczenia z kodowania piksela na stronie.
Kolejne kryteria, które spełniliśmy, to: pozytywne opinie od klientów, ciągłe prowadzenie kampanii Facebook Ads dla klientów od minimym 6 miesięcy oraz brak negatywnych opinii na temat naszej interakcji z zespołem Facebooka.

 

Jakie my mamy korzyści z udziału w programie?

Zaproszenie do programu to dla nas potwierdzenie, że nasze kampanie reklamowe na Facebooku są prowadzone zgodnie ze sztuką, know how oraz efekty prowadzonych przez nas działań dla klientów nie odbiegają poziomem od liczących się graczy z całego świata. Facebook Marketing Consultant Program to także dla nas okazja na wymianę doświadczeń i dobrych praktyk z zagranicznymi agencjami i freelancerami, również pozytywnie ocenianych przez giganta – tłumaczy Sebastian Suma, CEO Sempai.

Zaproszenie do programu to dla nas potwierdzenie naszych umiejętności w zakresie reklamy płatnej na Facebooku. Także reklamodawcy, którzy chcą reklamować się na Facebooku, ale nie mają odpowiednich specjalistów in-house, otrzymują jasny sygnał, które agencje posiadają pozytywną ocenę od samego Facebooka. Listę zweryfikowanych partnerów można znaleźć na stronie: https://www.facebook.com/business/m/marketing-consultants/partner-directory

Ale to nie jedyne korzyści, jakie niesie za sobą udział w Facebook Marketing Consultant. Jako oficjalni partnerzy otrzymujemy dostęp do wiedzy ekspertów pracujących w samym Facebooku, a także agencji performance’owych z całego świata. Prócz zaproszenia do zamkniętych społeczności i list dyskusyjnych, będziemy mogli brać udział w zamkniętych międzynarodowych wydarzeniach organizowanych przez giganta.

Sempai