#growUp!

Zaznacz stronę

Strona głównaBlogGoogle AdsJako jedyni w Polsce otrzymaliśmy aż 5 nominacji do Google Premier Partner Awards!

Śpieszymy z informacją, że znaleźliśmy się na liście finalistów międzynarodowego konkursu dla partnerów Google Premium – i to jako jedyni w kraju otrzymaliśmy nominacje do głównej nagrody aż w 5 kategoriach! Oprócz Sempai do kolejnego etapu zostało zaproszonych tylko 10 agencji z Polski.

Premier Partner Awards to pierwszy tego typu program wprowadzony przez Google w celu nagradzania wyjątkowych i innowacyjnych kampanii digital na poziomie globalnym.

Nasza agencja znalazła się na liście 150 agencji partnerskich Google z 30 krajów EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka), które zakwalifikowały się do kolejnego etapu. Prócz nas do prestiżowej nagrody zostało nominowanych jedynie 10 agencji SEM z Polski. Czyli: Marketing Online – Centrum Promocji Internetowej, Sales Tube, Semahead, SMG PM, Bluerank, THEY.PL, Up & More, Cube Group S.A., K2 Search Sp. z o.o oraz PromoTraffic. Cała lista jest dostępna tutaj.

Chociaż już samo znalezienie się w gronie 150 najlepszych agencji SEM jest wielkim wyróżnieniem, to jesteśmy najbardziej dumni z faktu, że jako jedyni w Polsce i jedni z trzech w EMEA otrzymaliśmy nominacje aż w 5 kategoriach na 6 możliwych!
A dokładniej:

  • Search Innovation
  • Display Innovation
  • Mobile Innovation
  • Shopping Innovation
  • Growing Business Online

“Na całym świecie Google posiada ponad 4 tysiące partnerów wyspecjalizowanych w prowadzeniu kampanii marketingowych AdWords. Tym bardziej jest to dla nas duże wyróżnienie znaleźć się w niewielkim gronie topowych Agencji SEM nie tylko w Polsce, ale i w 30 krajach EMEA” – komentuje Sebastian Suma, CEO Sempai.

Wszyscy nominowani z krajów EMEA zostali zaproszeni na coroczne spotkanie Google Partners Accelerate, które odbędzie się 7 września w Dublinie. Po całodniowej konferencji uczestnicy wezmą udział w gali ogłoszenia nagród. Zwycięzcy w EMEA będą reprezentować region w globalnym konkursie, którego zwycięzcy zostaną ogłoszeni na konferencji Google Partner Summit 28-29 września w Nowym Yorku.

To nie pierwsze wyróżnienie, które Google przyznał naszej agencji. W ubiegłym roku znaleźliśmy się na liście finalistów Google Premier Partner Award oraz zajęliśmy 2. miejsce w międzynarodowym konkursie Ready to Rock 2016. Od kwietnia do września 2015 roku uczestniczyliśmy też w programie wsparcia dla szybko rozwijających się agencji SEM – Google Partners Rising Stars. Obok nas w finale znalazło się jedynie 9 podmiotów z całej Polski.

Stay tuned i trzymajcie za nas kciuki 🙂

 

 

 

Rozwijamy się! Zobacz jakie usługi obecnie oferujemy: Pozycjonowanie i optymalizacjaKampanie Google ADSAnalityka internetowa i webowaContent MarketingFacebook ADSCSS Sempai Merchant 360Reklama wideoOptymalizacja konwersji i wiele więcej 🙂

Sempai