Podsumowanie cyklu webinarów dla Klientów Sempai

Sempai
16 lipca, 2019
Przeczytasz w ~ 2 min.
Podsumowanie cyklu webinarów dla klientow Sempai

Mocno wierzymy w to, że współpraca na linii klient-agencja daje najlepsze efekty, gdy obie strony uczą się od siebie. Dlatego w tym roku wystartowaliśmy z nowym projektem edukacyjnym skierowanym do naszych Klientów – cyklem webinarów na tematy związane z rozwijaniem sprzedaży online.

Staramy się być blisko naszych Klientów, dzięki czemu na bieżąco jesteśmy informowani o trendach obowiązujących w ich branżach. Sami również chcemy pomagać im stać się lepszymi e-sprzedawcami, regularnie dostarczając im wiedzy z zakresu świadczonych przez nas usług.

W ciągu ostatnich 6 miesięcy przeprowadziliśmy 6 spotkań wideo, w tym część współorganizowanych z zewnętrznymi partnerami. Przybliżaliśmy naszym Klientom tematy związane z kampaniami produktowymi Google Ads, nowymi formatami reklam na Youtube, analityką internetową czy mierzeniem efektów działań w systemie reklamowym Facebooka.

Spotkaliśmy się z bardzo pozytywnym feedbackiem ze strony uczestników. Najpopularniejszy webinar (pomimo prywatnego trybu) odnotował aż 380 wyświetleń! Dlatego, choć wakacje w pełni, nie zwalniamy tempa i przygotowujemy kolejne tematy, z którymi wrócimy do naszych Klientów już niebawem.

Tymczasem zachęcamy Was do obejrzenia 3 webinarów, przeprowadzonych przez naszych Account Managerów:

Webinar: Google Analytics – podstawowe raporty, które powinien znać każdy

 

Webinar: Kampanie produktowe i najczęstsze błędy w Google Merchant Center

 

Webinar: Nowe możliwości w kampaniach produktowych – CSS z Sempai Shop

 

Jeżeli chcielibyście obejrzeć więcej naszych materiałów wideo, zachęcamy do odwiedzenia naszego kanału na Youtube!

 

Sprawdź także: Sempai Merchant 360 i Google Merchant Center

Jak oceniasz tekst?

Średnia ocen 0 / 5. Liczba głosów: 0

Bądź pierwszy i oceń tekst.

Komentarze